Tamamlayıcı Hizmetler

SOS - ACİL DURUM TELEFON ÇÖZÜMLERİ:
Kaly Bilişim Teknolojileri metro, havaalanı, tren istasyonu gibi kamuya açık yerlerde oluşabilecek herhangi bir tehlike durumunda ilgililerle irtibata geçilmesini sağlayan acil durum telefonları ve istasyonlarının satış, bakım ve montajını gerçekleştirmektedir. IP koruma sertifikalı acil durum (S.O.S.) telefonları son kullanıcıların ihtiyaçlarına ve çevre şartlarına uygun olarak (Kabin, box, panel üzerine v.s.) üretilir. S.O.S. telefonlarının bakım ve montaj işleri Kaly Bilişim’in deneyimli personeli tarafından sağlanmaktadır.SMATV /IP TV (İnteraktif TV) Sistemleri:
SMATV (Satellite Master Antenna TV) sistemleri merkezi bir anten sistemi ile alınan görüntülerin yapı içindeki tüm izleme noktalarına dağıtımı prensibine dayanır.
IP teknolojilerin yaygınlık göstermesi ile aynı görüntü dağıtımını IP üzerinden yapan IP TV Sistemleri de kurulum ve yönetim konusunda etkinlik sağlamaktadır.
Kaly Bilişim Teknolojileri, gerçekleştirdiği projeler kapsamında olarak otel, yurt, hastane, konut ve AVM gibi çoklu kullanıcının olduğu projelerde kullanılan TV sistemlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.


BARİYER VE TURNİKE SİSTEMLERİ:
Bariyer ve turnike sistemi çözümlerimizle kamu ve özel otoparklarda araç geçişlerini kontrol altına alabilir, bariyer ve turnike sistemlerini binalardaki kart okuyucularla entegre ederek kişilerin belirli alanlara giriş ve çıkışlarını denetleyebilirsiniz.


INTERCOM SİSTEMLERİ:
Anahtar teslim projelerde ihtiyaç duyulan kapı telefon kitleri/ interkom üniteleri ile kullanıcılar apartman girişlerini kontrol edip, ziyaretçileri ile daire içinden konuşmanın ötesinde evlerinde olmasalar dahi akıllı telefonları aracılığıyla ziyaretçileri ile uzaktan iletişime geçebilirler. Ayrıca Kaly Bilişim Teknolojileri, kartlı geçiş sistemi, aydınlatma otomasyonunu da kontrol edebilen özel interkom üniteleri ile projelerde ihtiyaç duyulabilecek fonksiyonel ve estetik ürünleri müşterilerine sunar.


OTOPARK ÇÖZÜMLERİ:
Otopark içi zehirli gaz seviyesi ve ısı ölçümü, araç yönlendirme ve otopark ücretlendirme sistemleri gibi birçok kapalı alan otopark çözümünü Kaly Bilişim’in sunduğu anahtar teslim çözümler içinde bulmanız mümkün.

ELEKTRONİK DEVRE TAMİR HİZMETLERİ:
Kaly Bilişim Teknolojileri, bünyesinde bulunan ürünlerin satış sonrası bakım ve tamir işlemleri grubumuz bünyesindeki tamir bölümü tarafından yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz satış sonrası hizmetleri ilk elden hızlı bir şekilde alabilir, aldıkları hizmetin kalitesi artar.