01

Kaly Bilişim Teknolojileri olarak, sizlere projelendirme ve fiyatlandırma sürecinde ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözümler sunarız. Sizlere fikir ve önerilerimizi ücretsiz olarak sunabiliriz.

DETAYLI İNCELE
01

Projelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri

Outsoursing
02

Data, ağların ana merkezidir. Verilerin toplandığı yerdir. Kaly Bilişim Teknolojileri, olarak lider üreticilerin ürünlerini, en uygun çözüm seçenekleriyle siz müşterilerimize anahtar teslim projeler ile sunmaktayız.

DETAYLI İNCELE
02

Data Sistemleri

Custom Software
03

Yangın algılama sistem kurulumunun uzmanlık gerektirdiği, yüksek katlı binalar, endüstriyel tesisler, hastaneler, havalimanları ve raylı sistem istasyonları gibi tahliyenin güç olduğu alanlarda can ve mal güvenliğinin korunması önemlidir.

DETAYLI İNCELE
03

Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri

Product Design
04

Kaly Bilişim Teknolojileri olarak, ağ sistemlerinizdeki alt yapılandırma ile ilgili tüm destek ve güvenliği sağlamaktayız. Ağ teknolojisi, neredeyse tüm dünyayı birbirine bağlamayı başardı.

DETAYLI İNCELE
04

Network Sistemleri

Outsoursing
05

Yangın Alarm Sistemleri, CCTV Sistemi, Bina Otomasyon Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri gibi birbirinden bağımsız çalışan güvenlik platformlarının...

DETAYLI İNCELE
05

Sistem Entegrasyon Yazılımı

Custom Software
06

Kaly Bilişim’in sunduğu güvenlik kamerası sistemleri kapsama alanı ne kadar büyük olursa olsun her türlü bina ve kampüs yerleşkesinde binaların tüm çevresinin düşük maliyet ve etkili bir yöntemle izlenmesini sağlar.

DETAYLI İNCELE
06

Güvenlik Sistemleri

Product Design
07

Telefon santrali aynı ağ üzerinde bulunan birçok telefonun bir merkeze bağlı olarak iletişimi sağlamak amacı ile geliştirilmiş olan sistemlerdir.

DETAYLI İNCELE
07

Telefon Santral Sistemleri

Outsoursing
08

Yapıların içindeki ekipmanları merkezi olarak otomatik bir şekilde yönetilmesini sağlayan bina otomasyon sistemleri, havalandırma, iklimlendirme, otopark güvenlik, gaz izleme ve fan sistemlerini merkezi olarak kontrol ederek yaşam alanlarını daha rahat ve verimli bir hale getirir.

DETAYLI İNCELE
08

Bina Otomasyon Sistemleri

Custom Software
09

Herhangi ağ ortamında bulunan, bir programı veya bir bilgi akışı farklı kullanıcılara, sistemlere paylaştıran ve dağıtan donanım veya yazılıma verilen isimdir

DETAYLI İNCELE
09

Sunucu Sistemleri

Product Design