Data Sistemleri Hizmetleri

Data, ağların ana merkezidir. Verilerin toplandığı yerdir. Kaly Bilişim Teknolojileri, olarak lider üreticilerin ürünlerini, en uygun çözüm seçenekleriyle siz müşterilerimize anahtar teslim projeler ile sunmaktayız.
Bilişim projelerinde altyapı çalışması yapılması, markadan bağımsız olarak aktif ve pasif cihazların belirlenmesi, ağ cihazlarının kurulum, yenilenme ve taşınma hizmetlerinin sunulmasına yönelik tüm ihtiyaçlarınız konusunda uzman kadromuzla gerçekleştirmekteyiz.

Yerel iletişim ağ projelerinde, dünyanın ileri gelen üretici firmaları ile iş birliği yaparak müşterilerimize çözümler üretiriz. İstiflenebilir ya da şase tipi mimaride, kesintisiz çalışarak büyüyebilen, yönetilebilir ve çoklu protokol ortamlarını destekleyen çözümler ile projenizin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yürütebiliriz.

Kaly Bilişim Teknolojileri olarak, yerel iletişim ağları üzerinde kablolu ya da kablosuz iletişim çözümlerini en gelişmiş ürün teknolojilerini kullanarak müşterilerimize sunmaktayız. Kablosuz ağlar ile yüksek hızlı, kesintisiz, ses, data ve videonun birlikte desteklendiği projeleri gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Uzak iletişim ağ projelerinde, Telekom altyapılarına bağlı olarak, ADSL, G.SHDSL, Metro Ethernet, SDH-Fiber, Kiralık Devre, Uydu İletişim ortamlarını kullanarak müşterilerimize çözümler sunmaktayız.