// BİZ KİMİZ?

KALY BİLİŞİM HAKKINDA

Kaly Bilişim Teknolojileri, 22 yıllık deneyimiyle, zayıf akım sistemleri proje çözümleriyle, geniş ürün yelpazesiyle, müşterilerinin yakından tanıdığı çözüm sunucusudur. Kaly Bilişim Teknolojileri, kalite ve hizmet anlayışına verdiği önem sayesinde sektörün bilinen firmaları arasında yerini almıştır. Firmamız bünyesindeki deneyimli ve güçlü teknik ekibi ile yangın algılama sisteminden telefon santraline kadar birçok çözümü müşterilerine sunmaktadır.

ZAYIF AKIM SİSTEMLERİ

Zayıf akım sistemleri tüm yaşam alanlarında güvenlik, iletişim ve bilgi akışı için gerekli olan sistemlerin düzenlenmesi ve geliştirilmesini sağlayan sistemlerdir. Zayıf akım sistemleri, telefon, zil, anten ve yangın alarm sistemleri gibi teknolojik cihazları çalıştırmak için kullanılan düşük elektrik gerilimine verilen isimdir. Zayıf akım sistemleri tesisatının gerilimi düşük olduğundan dolayı elektrik çarpma riski yoktur.


VİZYONUMUZ

Müşterilimize kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek, yenilikçi, modern bir perspektifte yeni bir hizmet anlayışı sunabilmektir.

MİSYONUMUZ

Kaly Bilişim Teknolojileri, iletişim dünyasının tüm imkanlarını kullanarak beklentilerini tespit etmek, bu beklentiler doğrultusunda çözümler üretmek, düzenli hizmet vererek müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmek için bünyesinde analiz, planlama, uygulama ve yönetim tecrübesine sahip etkin insan kaynağı bulundurmaktadır. Organizasyon gücü sayesinde; tüm kurumlara güvenli ve kesintisiz çalışan bilişim çözümleri üretmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kaly Bilişim Teknolojileri, vizyonu doğrultusunda ileri teknolojileri kullanarak, müşterinin beklentilerinin üzerine çıkan, kaliteli, güvenilir ve yeniliklerle dolu projelere imza atmaktadır. Sürekli gelişerek, teknolojiyi yakından takip ederek, pazarda hızla büyümektedir.