Güvenlik Sistemleri

Cctv Sistemleri
Kaly Bilişim’in sunduğu güvenlik kamerası sistemleri kapsama alanı ne kadar büyük olursa olsun her türlü bina ve kampüs yerleşkesinde binaların tüm çevresinin düşük maliyet ve etkili bir yöntemle izlenmesini sağlar. Güvenlik kamerası sistemlerinin üstün görüntü ve kayıt kalitesi, akıllı hareket algılama özelliği ve fonksiyonel arama seçenekleri sayesinde kullanıcılar etkin bir şekilde tedbir alabilir, muhtemel tehlikelere daha hızlı müdahale edebilir. IP CCTV güvenlik kmaera sistemleri, kartlı geçiş, yangın, acil durum anons sistemleriye entegre edilerek tek noktadan izlenip kontrol edilebilir. Diğer sistemlerle entegre çalıştırıldığında çözümlerin fonksiyonelliği artar.


Kartlı Geçiş Sistemleri
KAYIT CİHAZLARI
Tüm güvenlik kamera görüntülerinin depolandığı kayıt cihazlarını müşterilerimizin dijital polisleri gibi düşünülür. Bu anlamda hem analog hem de network kayıt cihazları her zaman ve her koşulda kayıt yapan güvenilir ve istikrarlı çalışan cihazlar olmalıdır. Özellikle video görüntülerinin saklanmasının önem arz ettiği havaalanları, bankacılık sektörü, üniversite kampüsleri ve ticari yapılarda görüntülerin efektif bir şekilde muhafaza edilerek depolama alanından kazanç sağlarken aynı zamanda sistemlerin yedekli kurulumunu yaparak (Redundant Recording – Redundant NVR) video görüntülerinin güvenliğini arttırabilirsiniz.Ürün uzmanlarımız ihtiyaçlarınızı dinleyerek en uygun ürün ve çözümü sizin için konumlandırırlar.
IP KAMERALAR

Analog CCTV güvenlik kamera uygulamaları yerini daha güvenli, akıllı ve birçok ek yeteneği bünyesinde toplayan network tabanlı IP CCTV güvenlik kameralarına bırakmakta.
IP CCTV güvenlik kameralarında dünya lideri olan marka ve üreticilerle çalışan Kaly Bilişim, birbirinden çok farklı sektördeki müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özelleşmiş ürünler sunarak en iyi ürünleri en rekabetçi koşullarda müşterine sunar. AXIS, Honeywell ve Samsung gibi dünya markalarının IP CCTV güvenlik kamerası ürünlerini son kullanıcıyla buluşturan Kaly Bilişim’in sunduğu teknoloji ve hizmetlerle güvenlik kamerası çözümlerinde

• Özelleşmiş çözümler,
• Kalite ve güvenilirlik,
• Kullanım ve kurulum kolaylığı,
• Akıllı uygulamalar ve analiz,
• Sistem entegrasyonu,
• Efektif operasyon,
• Güvenilir network iletişimi sunar.HONEYWELL RED SERİSİ GÜVENLİK KAMERALARI

Bütünleşik çözüm gerektiren projelerde kullanmak üzere tasarlanmış Honeywell Red Performans serisi kameralar ile yüksek performansı ekonomik bir çözümle birleştiriyoruz. Kaly Bilişim’in mühendislik hizmetini verdiği birçok projede satış ve teknik ekiplerimiz önce müşteri ihtiyaçlarını dinler, daha sonra proje ve saha şartlarını değerlendirerek gerekli tasarım yapıp önerilerde bulunurlar.

Honeywell Red Performans serisi kameralar entegre güvenlik çözümünün gerekli olduğu ve yangın alarm, acil durum seslendirme, kartlı geçiş sistemleriyle yazılımsal entegrasyonun projenin vazgeçilmez bir bileşeni olduğu anahtar teslim projelerde kullanıcı ihtiyaçlarına özel çözümler sunar.

“One Honeywell” sloganıyla zayıf akım güvenlik çözümlerini Honeywell markası ile çözen Kaly Bilişim’in müşterilerinin tüm zayıf akım güvenlik ihtiyaçlarını tek noktadan çözümler.

HONEYWELL BLACK SERİSİ GÜVENLİK KAMERALARI

Önde gelen üreticilerinden Honeywell Security Group tarafından orta çaptaki CCTV projeleri için geliştirilen Honeywell Black Serisi kameralar dünya standartlarında kaliteyi orta çaptaki işletmelere taşımaktadır. Honeywell ’in sunduğu Honeywell Black Serisi güvenlik kamerası ürünleri yüksek performans, süreklilik ve güvenilir çözümleri rekabetçi fiyatlarla birleştirerek müşterilerine sunar. Kaly Bilişim’in sunduğu Honeywell Black güvenlik kameraları kurulumu kolay, kullanımı kolay rekabetçi ve güvenilir güvenlik çözümlerindendir.Rekabetin yüksek olduğu Asya pazarında CCTV alanındaki Pazar payını Honeywell Black CCTV ürünleri ile genişleten Honeywell Security Group’un Türkiye’de Kaly Bilişim bünyesinde sunduğu Honeywell Black serisi IP güvenlik kameraları rekabeti yüksek kalite ile harmanlıyor. AXIS IP CCTV GÜVENLİK KAMERALARI

IP tabanlı güvenlik kamera sistemlerinin mucidi olan AXIS, bugün network kamera endüstrisinin eğilim ve standartlarını belirleyen lider bir üreticidir. Bugün özel projelerimizde müşterilerimizin taleplerine uygun özelleşmiş çözüm sunduğumuz birçok alanda AXIS teknolojisiyle yaptığımız iş birlikleri bizi projelerimizde bir adım öteye taşımıştır.
AXIS Zipstream teknolojisi ile görüntüleri maksimum kalite ve minimum boyutlarda izleyip depolayabilirken, Lightfinder ile düşük ışıklı ortamlarda bile gerçek renklerde görüntü verir. Üstün özellikteki görüntü netlik ve detayını en zorlu koşullarda bile sağlayan AXIS kameralar aynı zamanda WDR (Wide Dynamic Range) özelliği ile kameraya doğrudan veya arka fondan gelen ışınları yumuşatarak görüntü netliği sağlar. Sınıfındaki birçok IP güvenlik kamerasının sağladığı OptimizedIR, Elektronik görüntü sabitleyicisi ( electronic image stabilization), video analiz gibi birçok özelliği üstün duyarlılık ve dünyaca kabul görmüş AXIS kalitesi ve güvencesi ile yapar.Alanında lider AXIS markasını alanında lider uygulama ve mühendislik hizmetleri ile buluşturan Kaly Bilişim, farklı güvenlik sistemlerini tek bir platformda entegre ederek kullanım ve işletim kolaylığı sağlar.