Hakkımızda

ZAYIF AKIM PROJE ÇÖZÜMLERİ

Zayıf akım sistemleri tüm yaşam alanlarında güvenlik, iletişim ve bilgi akışı için gerekli olan sistemlerin düzenlenmesi ve geliştirilmesini sağlayan sistemlerdir.

KALY BİLİŞİM  19 yıldan bu yana zayıf akım proje çözümlerinde geniş organizasyon ağları ve ürün yelpazesiyle müşterilerinin yakından tanıdığı çözüm sunucusudur, firmamız bünyesindeki deneyimli ve güçlü teknik ekibi ile yangın algılama sisteminden telefon santraline kadar bir çok çözümü müşterilerine sunmaktadır.

KALY  BİLİŞİM iletişim  dünyasının tüm imkanlarını kullanarak beklentilerini tespit etmek, bu beklentiler doğrultusunda çözümler üretmek, düzenli hizmet vererek müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmek için bünyesinde analiz, planlama, uygulama ve yönetim tecrübesine sahip etkin insan kaynağı bulundurmaktadır. Organizasyon gücü sayesinde; tüm kurumlara güvenli ve kesintisiz çalışan bilişim çözümleri üretmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

KALY BİLİŞİM ,vizyonu doğrultusunda ileri teknolojileri kullanarak, müşterinin beklentilerinin üzerine çıkan, kaliteli, güvenilir ve yeniliklerle dolu projelere imza atmaktadır. Sürekli gelişerek, teknolojiyi yakından takip ederek, pazarda hızla büyümektedir.

zayıf akım proje çözümleri
Ses ve Veri İletişim Çözümleri