Data Çözümleri

Kaly Bilişim olarak lider üreticilerin ürünlerini, en uygun çözüm seçenekleriyle müşterilerimize anahtar teslim projeler ile sunmaktayız. Bilişim projelerinde altyapı çalışması yapılması, markadan bağımsız olarak aktif ve pasif cihazların belirlenmesi, ağ cihazlarının kurulum, yenilenme ve taşınma hizmetlerinin sunulmasına yönelik tüm ihtiyaçlarınızı konusunda uzman kadromuzla gerçekleştirmekteyiz.

Yerel iletişim ağ projelerinde, dünyanın ileri gelen üretici firmaları ile işbirliği yaparak müşterilerimize çözümler üretiriz. İstiflenebilir yada şase tipi mimaride, kesintisiz çalışarak büyüyebilen, yönetilebilir ve çoklu protokol ortamlarını destekleyen çözümler ile projenizin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yürütürüz.

Kaly Bilişim olarak, yerel iletişim ağları üzerinde kablolu yada kablosuz iletişim çözümlerini en gelişmiş ürün teknolojilerini kullanarak müşterilerimize sunarız. Kablosuz ağlar ile yüksek hızlı, kesintisiz, ses, data ve videonun birlikte desteklendiği projeleri gerçekleştirmek mümkün olmaktadır.

Uzak iletişim ağ projelerinde, Telekom altyapılarına bağlı olarak, ADSL, G.SHDSL, Metro Ethernet, SDH-Fiber, Kiralık Devre, Uydu İletişim ortamlarını kullanarak müşterilerimize çözümler sunarız.